Модельный ряд KIA

Отзыв о KIA Ceed 2008 года

Автомобиль: KIA Ceed 2008 г.в., универсал, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 170 км, двигатель - 1.6 turbo дизель
Автор: Володя (Украина, Львов)   09.11.2013

Купил с пробегом 160 тис. Поміняв все планово - масло мотора, коробк передач, фільтра, тормозні колодки пер+задн. Проїхай 5-6 тис і почалось. Стойки стабілізатора передні, потім шарова (дві), стук ззаді - нижній сайленблок на цапфі. Почало товкти на рейці рульовій. Я на підьйомник, а то втулка, поміняв втулку, а то виявляється не кона. Прийшлось поміняти всю рейке, но це ненадовго. Зараз знову товче. Що незнаю. Після заміни шарової зразу на геомертію, після геометрії проїхав тис 1.5-2 зіло передні колеса з внутрішньої сторони. задній правий амортизатор дуже сідав, заміний 2 шт. Проблену не усунув. Машина все одно перехилена на одну сторону - це не пружини, геометрія показую що все добре.

В знайомого стук в передній підвісці - поміняв все що можна десь на суму 6 тис грн стук залишився... ))) Комфорт непоганий. Шумоизоляция добра, но от ходова препаршива. В мене дизель почав дуже смердіти - не знаю чи какалізатор, чи соляра в нас така. Ну, коротче повний ***. Машина розрахована на тис100-130, потім всю худове потрібно перебирати.

Плюсы автомобиля: Непоганий комфорт. Для 1.6 дуже маневрена і рвучка. Великий багажник. Економія в дизела дуже велика.

Минусы автомобиля: Ходова препаршива. Малий кліренс.

Совет покупателю: Ну не знаю. Вже напевне нове шевроле лачетті вагон взяти, відїздити тис 100 продати і нове купити.

R_o_m_a_n

На жаль "шевроле лачетті" НОВЕ не тільки "універсал", а й будь який інший варіант кузова неможливий - зняли із виробництва . . Альтернатива - Daewoo Gentra - гібрид "хечбека" і "седана" від узбеків

Тест-драйв KIA Ceed: Cвежая кровь
Cвежая кровь

Ни для кого не секрет, что корейские автопроизводители твердой и уверенной поступью приближаются к своим японским соседям. С каждым годом качество и дизайн их автомобилей заметно улучшается. Но до сих пор корейские автомобили в большинстве своем находили признание на рынке Америки, России и некоторых стран Восточной Европы.

Продажа б/у KIA

KIA Ceed 2015 KIA Ceed 13.000$ 2015 77.000 км